Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /www/doc/www.psychoterapie-matousova.cz/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 342
Lenka Matoušová - psychoterapie Praha - O mně

 

 

 

O mně

 

o mneVíce než 20 let let pracuji s lidmi. Věnuji se terapii, pracuji s páry i individuálními klienty. Věnuji se také koučování. Dlouhodobě jsem působila v mezinárodní poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, kde v současné době pracuji extérně jako kouč.

Se svými klienty se pokouším o uzdravení jejich partnerských vztahů, o naplnění jejich osobních nadějí či o podporu v jejich profesním rozvoji. 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na psychologii a sociologii. Prošla jsem systemickým a narativním psychoterapeutickým výcvikem, mezinárodním koučovacím výcvikem a v současné době procházím specializovaným výcvikem v párové terapii u Pavla Rataje a Honzy Vojtka. 

Práce terapeuta mě velmi baví, obzvláť když mohu být svědkem uzdravení partnerského vztahu či klientova vykročení k radostnějšímu životu. Práce terapeuta je pro mě osobně velmi inspirující a obohacující.

 

 chci to zkusit modre

Lenka Matoušová

soukromá psychoterapeutická praxe a koučink
__________________________________________________________________________________

Tel.: +420 605 287 599

E-mail: l.matousova.psychoterapie@gmail.com

Číslo účtu: 4815953003/0800

Kde mě najdete: 
Lazarská 6, Praha 2 (vstup z ulice Omladinářů 1)
Zastávka tramvaje Lazarská
Stanice metra Národní třída


terapie logo modre